Mentorzy startupów

/Mentorzy startupów
Mentorzy startupów2019-10-06T22:27:01+02:00

 

Doświadczeni przedsiębiorcy, eksperci, inwestorzy gotowi do prowadzenia Ciebie w procesie wzrostu twojego startupu. Na każdym etapie jego rozwoju.

 

Paweł Makowiecki
Paweł MakowieckiOjciec
Menadżer ds. Wiedzy, Budowniczy Społeczności, Konsultant Polityk Publicznych. Specjalizuje się w tematyce innowacji. Pomysłodawca i założyciel think-and-do-tanku Instytutu Odpowiedzialnego Biznesu. Inicjator otwarcia Współpracowni oraz powstania raportu Kreatywni w Białymstoku. Specjalizuje się w prowadzeniu warsztatów i wydarzeń metodami otwartej przestrzeni, a także book sprintów, czyli spotkań, w których uczestnicy współtworzą w bardzo krótkim czasie teksty nadające się do publikacji. Uwielbia podróże po krajach rozwijających się. Jego ulubione to Sri Lanka, Indie, Kambodża oraz kraje byłego ZSRR.
Robert Cieloszczyk
Robert CieloszczykStrzelec
Programista w międzynarodowej korporacji WestRock. Lubi poznawać nowe, inne, nietypowe. Maczał palce w różnych przedsięwzięciach, m. in. przy narodzinach Instytutu Odpowiedzialnego Biznesu, czy kampanii promującej Białowieski Park Narodowy w plebiscycie New 7 Wonders of Nature. Ojciec wspaniałej nastolatki, lubi żeglować, jeździć konno i na nartach, brał udział w maratonach MTB. Aktualnie Prezes klubu strzeleckiego. W życiu przyświeca mu powiedzenie Henrego Forda: Jeżeli myślisz, że coś możesz lub czegoś nie możesz, za każdym razem masz rację.
Piotr Matuszek
Piotr MatuszekArtysta malarz
Absolwent kierunku Architektura i Urbanistyka Politechniki Białostockiej. Laureat międzynarodowych konkursów architektonicznych (prace grupowe) Venice CityVision Competition oraz The Modular Building Design Challenge 2012. Od 2010 roku współtworzy studio Fabryka Barw zorientowane na projektowanie graficzne. Od niedawna związany także z inicjatywą Białostocka Przestrzeń Publiczna. Hobbystycznie oddaje się fotografii architektury i zbieraniu kapsli po piwach. Ulubione powiedzenie: Oj tam, oj tam.
Piotr Grabowski
Piotr GrabowskiSkoczek
Człowiek żyjący wyzwaniami. Kierownik marketingu SnowShow – marki dla młodych ludzi z zimową zajawką. Współtwórca największego polskiego festiwalu muzycznego w Alpach – SnowShow Music Fest. Student 5. roku warszawskiej SGH. Twórca studenckiego projektu Men’s Week. Pilot wycieczek i instruktor żeglarstwa. Miłośnik wypraw rowerowych i niskobudżetowych podróży. Jego motto życiowe to: Impossible is nothing.