Noc Zajawki #2 już 13 listopada, w Białymstoku!

//Noc Zajawki #2 już 13 listopada, w Białymstoku!

Noc Zajawki #2 już 13 listopada, w Białymstoku!

Ledwie opadły emocje po pierwszej Nocy Zajawki w Białymstoku, a my już szykujemy się na kolejną!

Cieszymy się, że frekwencja dopisała już na pierwszej. Poznaliśmy bardzo ciekawe projekty i osoby za nimi stojące. Poniżej i na Youtube publikujemy nagrania prezentacji i zapraszamy do składania zgłoszeń na kolejną.

Zasady Nocy zajawki są bardzo proste. To wydarzenie dla tych, którzy chcą opowiedzieć w szalony sposób o swojej pasji i dla tych, którzy chcą tych ciekawych opowieści posłuchać. Każdy z uczestników przygotowuje prezentacją 20 slajdów, a na każdy może poświęcić nie więcej niż 20 sekund. To widzowie zdecydują, kto dostanie 1000 zł na rozwój swojej zajawki.

Podczas pierwszej edycji Nocy Zajawki w Zmianie Klimatu zwyciężyli Patrycja Chociej i Aleksander Sawicki, którzy zaprezentowali system do rehabilitacji dzieci – grę wideo, wymagającą do uruchomienia zestawu czujników ruchu mocowanych do ciała pacjenta.

Dzięki wygranym pieniądzom jesteśmy w stanie zakupić przynajmniej część sprzętu niezbędnego do budowy prototypu naszego systemu wspomagającego rehabilitację dzieci. To doskonały sposób, aby swój pomysł zaprezentować przed bardziej krytycznymi widzami niż najbliższa rodzina i przyjaciele – mówili zwycięzcy.

Nadchodzi kolejna szansa, by zarazić swoją pasją innych. Druga odsłona Nocy Zajawki już 13 listopada! Zgłoszenia dla prezentujących do 30 października do godziny 19:00.

Chcesz opowiedzieć o swoim genialnym pomyśle i sprawdzić, co myślą o nim inni? Opisz go lub sfilmuj i wyślij na stronie noc-zajawki.com. My jako powiernicy nagrody wybierzemy 4-5 najciekawszych, naszym zdaniem, zgłoszeń. Szczęśliwcy przygotowują prezentację w formie pecha-kucha, czyli 20 slajdów automatycznie zmieniających się co 20 sekund. Publiczność głosuje i decyduje, kto zgarnia 1000 zł na rozkręcenie swojej pasji. Bez żadnych umów, programów, kontrolowania wydatków.

Chcesz zdecydować, kto zgarnie 1000 zł?

Przyjdź 13 listopada o godz. 19 do Zmiany Klimatu, ale wcześniej zarejestruj się na stronie i w ten sposób bądź w pierwszej 200, która dostanie karty do głosowania. Udział w Nocy Zajawki jest bezpłatny nawet dla osób niezarejestrowanych.

Pozostałe nagrania z prezentacji
1. Grzegorz Żochowski – Eksperyment, jak nawrócić kierowcę na transport zbiorowy

2. Paulina Potocka – Slow Stand Up Show

3. Monika Kuryś – Machine Learning jako narzędzie badawcze

4. Łukasz Leoniuk – Browareg, tradycyjne pokazy warzenia piwa

Zapraszamy! 🙂

By |2017-11-08T11:36:42+00:0025 października 2017|News|0 Comments

About the Author:

Biografia

Leave A Comment

seventeen + 18 =