Jak co tydzień, na spotkaniu OpenCoffee zebrało się sporo kreatywnych osób, chętnych do podzielenia się swoimi doświadczeniami i umiejętnościami, które chciałby wykorzystać we Współpracowni. Każdy miał okazję przedstawić się i opowiedzieć czym się zajmuje, co chciałby stworzyć i jakich ludzi poszukuje do zrealizowania swojego pomysłu oraz co może zaoferować w zamian. Oczywiście każdy sugerował coś nowego i starał się pomóc innym, bo razem zawsze możemy zdziałać więcej.

Mieliśmy też wyjątkowego gościa – reporterkę z Białostockiego Radia, która szukała odpowiedzi na pytanie skąd się bierze nienawiść w Internecie? Pojawił się również Sebastian Łukaszuk, który opowiadał o sukcesie akcji na PolakPotrafi związanej ze zbieraniem środków na wizualizację do przedstawienia na podstawie „Solaris ” Lema, które odbędzie się w marcu w białostockich Spodkach.

Więcej info tutaj: www.polakpotrafi.pl/projekt/realizacja-kosmicznych-wizualizacji-do-solaris-wg-lema

Jesteśmy otwarci, rozmawiamy na każde tematy, a im więcej osób tym więcej opinii i nowych pomysłów. Oprócz kreatywnych osób, pomysłów i dyskusji w trakcie OpenCoffee zawsze obecna jest kawa i słodkości pieczone przez zdolnych członków Współpracowni.

Zachęcamy do uczestnictwa w spotkaniach OpenCoffee, w każdy wtorek o godzinie 11.30 – czekamy na was ! Poniżej parę zdjęć wykonanych podczas ostatniego spotkania.

WP_20130219_002 WP_20130219_003 WP_20130219_004 WP_20130219_006