700 m 2  Kreatywności to profesjonalna i inspirująca strefa pracy. To wspólna powierzchnia coworkingowa i biurowa, którą tworzy Współpracownia oraz firmy specjalizujące się w projektowaniu aplikacji mobilnych, grafice komputerowej, architekci, artyści prowadzący warsztaty, organizacje robiące zaawansowane badania społeczne czy specjaliści od szeroko pojętego marketingu i public relations.

Wiedza, rozwój, wspólne działanie Pragniemy wspierać się nawzajem naszymi doświadczeniami i dzielić się wiedzą. Chcemy, by miejsce stało się akceleratorem innowacji,  by loft 700 m2 Kreatywności pozwolił w łatwy sposób zwiększyć tempo rozwoju każdej firmy i organizacji znajdującej się na tej powierzchni biurowej.

Na czym nam szczególnie zależy? 700 m2 Kreatywności ma przede wszystkim tworzyć dobry klimat dla wzajemnego wzrostu i rozwoju.

Kogo  szukamy? Do naszej przestrzeni poszukujemy ludzi otwartych, ciekawych start-upowców, ludzi pracujących z pasją.

Co oferujemy?
* dwa przylegające do siebie biura – 113,8 m2   oraz 58,8 m2   w sumie 172,6 m2;
biuro dostępne bez ograniczeń;
* sala konferencyjna, pokój rozrywki;
* kuchnia, prysznic;
* mnóstwo ciekawych wydarzeń, spotkań, warsztatów;
* bardzo atrakcyjną cenowo ofertą z gwarancją, że koszt wynajmu nie wzrośnie skokowo z roku na rok;
* zupełnie nowa jakość pracy 🙂

Dodatkowe uwagi, ostrzeżenia Współpracownia Sp. z o.o.  jak sama nazwa mówi, jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością zatem nie odpowiada za pozytywne efekty wynikające z wynajęcia biura w lofcie i ze współpracy z nami. Uwaga! Nasza pasja jest zaraźliwa! 🙂 Kreatywne umysły, mądre głowy – zapraszamy do kontaktu – metraż ograniczony a przy podejmowaniu decyzji kierować się będziemy zasadą „kto pierwszy, ten lepszy” 😉

Kontakt: Paweł

+48 727 957457,

[email protected]