O nas

Poznaj nas zanim zaczniemy wspólną pracę.

Zespół

Paweł Makowiecki

Menadżer ds. Wiedzy, Budowniczy Społeczności. Specjalizuje się w tematyce innowacji. Pomysłodawca i założyciel think-and-do-tanku Instytutu Odpowiedzialnego Biznesu. Inicjator otwarcia Współpracowni oraz powstania raportu Kreatywni w Białymstoku. Absolwent Szkoły Trenerów Biznesu Grupy TROP.

Specjalizuje się w prowadzeniu warsztatów i wydarzeń metodami otwartej przestrzeni, a także book sprintów, czyli spotkań, w których uczestnicy współtworzą w bardzo krótkim czasie teksty nadające się do publikacji.

Uwielbia długie podróże po krajach rozwijających się. Jego ulubione to Sri Lanka, Indie, Kambodża oraz kraje byłego ZSRR

Robert Cieloszczyk

Teoretyczny miłośnik długiego spania a praktyczny żagli, nart i wyrobów regionalnych. Mimo wieku sugerującego ustatkowanie lubi poznawać nowe, inne, nietypowe. Prezes Klubu Strzeleckiego Ligi Obrony Kraju GROT w Białymstoku.

Na co dzień programista w jednej z największych i najnowocześniejszych drukarni w tej części Europy, która od czasu przejęcia przez dużą międzynarodowa korporację zmienia tak czesto nazwy że nie nadąża się do nich przyzwyczaić.

W życiu przyświeca mu powiedzenie Henrego Forda: Jeżeli myślisz, że coś możesz lub czegoś nie możesz, za każdym razem masz rację.

Piotr Grabowski

Pilot wycieczek i instruktor żeglarstwa. Miłośnik wypraw rowerowych i szalonych podróży. Człowiek żyjący wyzwaniami. Przez cztery lata student 5. roku warszawskiej SGH.

Aktualnie Event Manager przestrzeni coworkingowej HubHub w Warszawie, najnowszym projekcie jednego z największych deweloperów branży nieruchomości biurowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Mentor startupów w programach akceleracyjnych oraz konsultant w zakresie tworzenia aplikacji internetowych i mobilnych dla firm.
Współtwórca największego polskiego festiwalu muzycznego w Alpach – SnowShow Music Fest. Doświadczony Prezes Zarządu Współpracownia Sp. z o.o.

Piotr Matuszek

Rysuje od kiedy pamięta. Miłośnik wzornictwa przemysłowego i dobrego rzemiosła. Pierwszą firmę (studio graficzne) założył wraz z przyjacielem na pierwszym roku studiów. Związany z inicjatywami dotyczącymi przestrzeni publicznej w Białymstoku. Laureat międzynarodowych konkursów architektonicznych.

Praktykujący architekt, wspólnik i wiceprezes we Współpracownia Sp. z o.o.

Piotr zajmuje się nie tylko projektowaniem budynków, stron www, architekturą wnętrz ale także projektowaniem procedur biznesowych w firmach z naszej grupy.

 

Kontakt

Współpracownia Sp. z o.o.
ul. Warszawska 6 lok. 32
15-063 Białystok

[email protected]
+48 85 87 77 527
+48 518 533 156

KRS: 0000460414
NIP: 542 323 15 48
REGON: 200780405