Minęły dwa lata od kiedy działamy wspólnie jako Współpracownia Sp. z o.o. Szczerze powiedziawszy poszło to szybciej niż się można było zorientować.

W dobrym towarzystwie czas szybko leci. 🙂 Nie mniej jednak przez ten okres różne rzeczy się dzieją w życiu ludzi. Maciej przeniósł się z dziewczyną do Bydgoszczy, Kasia wyjeżdza do Krakowa. Agnieszka pracując na etacie nie ma czasu na planowanie/rozwijanie własnych projektów komercyjnych w ramach wspólnej spółki z o.o.

Z drugiej strony pojawił się Piotrek Sobaniec, który jest neurofizjologiem i prowadzi Neuromaster – Podlaskie Centrum Neurofizjologii i Biofeedbacku. Robiąc innowacyjne badania i pracując m.in. z dziećmi chorymi na autyzm.

Tak więc wczoraj mieliśmy spotkanie u Pani notariusz, aby dopełnić procedur. Maciek, Kasia i Agnieszka zbywali swoje udziały. Miedzy innymi Piotrek je odkupował i dołączał do spółki, stając się nowym wspólnikiem.

Dopiero zbierając się w jednym miejscu człowiek zdaje sobie sprawę w ile osób działamy i w ile osób prowadzimy wspólnie działalność. Współpracując. 🙂 I że robimy to już ponad dwa lata. Dwa bardzo ciekawe lata.

W każdym razie wszystkie procedury działają. 🙂 Z nasza przygodą ze współpracą w większą ilość osób (teraz będzie nas 6 wspólników do współpracy) wchodzimy w następny rok.

Trzymajcie za nas kciuki!