Noc Zajawki #2 już 13 listopada, w Białymstoku!

Ledwie opadły emocje po pierwszej Nocy Zajawki w Białymstoku, a my już szykujemy się na kolejną!

Cieszymy się, że frekwencja dopisała już na pierwszej. Poznaliśmy bardzo ciekawe projekty i osoby za nimi stojące. Poniżej i na Youtube publikujemy nagrania prezentacji i zapraszamy do składania zgłoszeń na kolejną.

Zasady Nocy zajawki są bardzo proste. To wydarzenie dla tych, którzy chcą opowiedzieć w szalony sposób o swojej pasji i dla tych, którzy chcą tych ciekawych opowieści posłuchać. Każdy z uczestników przygotowuje prezentacją 20 slajdów, a na każdy może poświęcić nie więcej niż 20 sekund. To widzowie zdecydują, kto dostanie 1000 zł na rozwój swojej zajawki.

Patrycja Chociej i Aleksander Sawicki – Be A Hero

Podczas pierwszej edycji Nocy Zajawki w Zmianie Klimatu zwyciężyli Patrycja Chociej i Aleksander Sawicki, którzy zaprezentowali system do rehabilitacji dzieci – grę wideo, wymagającą do uruchomienia zestawu czujników ruchu mocowanych do ciała pacjenta.

Nadchodzi kolejna szansa, by zarazić swoją pasją innych. Druga odsłona Nocy Zajawki już 13 listopada! Zgłoszenia dla prezentujących do 30 października do godziny 19:00.

Chcesz opowiedzieć o swoim genialnym pomyśle i sprawdzić, co myślą o nim inni? Opisz go lub sfilmuj i wyślij na stronie noc-zajawki.com. My jako powiernicy nagrody wybierzemy 4-5 najciekawszych, naszym zdaniem, zgłoszeń. Szczęśliwcy przygotowują prezentację w formie pecha-kucha, czyli 20 slajdów automatycznie zmieniających się co 20 sekund. Publiczność głosuje i decyduje, kto zgarnia 1000 zł na rozkręcenie swojej pasji. Bez żadnych umów, programów, kontrolowania wydatków.

Chcesz zdecydować, kto zgarnie 1000 zł?

Przyjdź 13 listopada o godz. 19 do Zmiany Klimatu, ale wcześniej zarejestruj się na stronie i w ten sposób bądź w pierwszej 200, która dostanie karty do głosowania. Udział w Nocy Zajawki jest bezpłatny nawet dla osób niezarejestrowanych.

Pozostałe nagrania z prezentacji

Grzegorz Żochowski – Eksperyment, jak nawrócić kierowcę na transport zbiorowy
Paulina Potocka – Slow Stand Up Show
Monika Kuryś – Machine Learning jako narzędzie badawcze
Łukasz Leoniuk – Browareg, tradycyjne pokazy warzenia piwa

Zapraszamy! 🙂